Ka ‘mbërthyer’ botën, kjo është sfida më e çmendur në ‘Tik Tok’

schedule10:51 - 3 Korrik, 2020

schedule 10:51 - 3 Korrik, 2020

Prej disa muajsh, rrjeti social “Tik Tok” po bën namin, pasi të gjitha moshat janë dashuruar pas sfidave të tij.

Mirëpo, ajo që duket se “po i çmend të gjithë” është sfida “Top don’t rush”, e cila ka në qendër ndryshimin në ‘look’.

Vajzat nga të thjeshta ‘ujë e sapun’ shndërrohen në të bukura, sharmante dhe seksi. Ato e pasojnë në formë vargu radhën, duke sfiduar të gjitha mikeshat e tyre.

Këtë sfidë në disa raste e kemi hasur edhe tek bluzat e bardha, të cilat e kanë parë si një formë argëtuese gjatë ‘luftës’ me pandeminë Covid-19. /abcnews.al