Ka marrë pjesë në Big Brother VIP, a e gjeni dot kush është në këtë foto?

schedule15:21 - 5 Maj, 2022

schedule 15:21 - 5 Maj, 2022

Balerini i njohur Ilir Shaqiri është bërë nostalgjik dhe ka ndarë me ndjekësit një foto të vjetër. Teksa ka uruar vëllain e tij me rastin e ditëlindjes, fituesi i “Big Brother VIP” ka publikuar një foto që është shkrepur kur kanë qenë shumë të vegjël.

“Mos u habit, u rrite vllaçko”, ka shkruar balerini krahas fotos. Kujtojmë që pasi doli nga shtëpia e famshme, ku qëndroi për katër muaj, Iliri ka vendosur që të jetojë në Shqipëri ku dhe është angazhuar me disa projekte.

 

/abcnews.al