Juventus projekton rikthimin e Pogba, dy të sakrifikuar për afrimin e francezit

schedule10:25 - 9 Tetor, 2021

schedule 10:25 - 9 Tetor, 2021

Juventus kërkon të rikthejë në Torino mesfushorin francez Paul Pogba.

Ekipi italian ndodhet në një situatë të vështirë sepse për shërbimet e francezit janë në garë PSG dhe Real Madrid të cilëte kanë kapacitetin për ti ofruar pagën prej 15 milion eurosh nësezon.

Gjithsesi “ zonja e vjetër” ka në plan të sakrifikojë dy mesfushorët Ramsey dhe Rabiot për të afruar yllin e “djajëve të kuq”. /abcnews.al