Jo vetëm pa rroga, tani te Flamurtari kufizojnë edhe seksin

08:01 | 17/01/202008:010

Gjermania, kampione bote në vitin 2014, ndërtoi resortin e vet në Brazil dhe lejoi që futbollistët të merrnin me vete edhe bashkëshortet. Rezultati dihet, turpërim i Brazilit organizator në gjysmëfinale dhe më pas në Olimpin e botës.

Në Vlorë, ku pagat futbollistët më së shumti i kanë parë me dylbi, mendojnë ndryshe. Trajneri i ri, braziliani Marcelo Troisi, ka vendosur rregulla strikte që shkojnë deri edhe në ndalimin e seksit.

Artikulli në faqen e parë të “Panorama Sport”

Gjithmonë, referuar asaj që shkruan gazeta e përditshme “Panorama Sport”, e cila raporton për një rregullore me 11 pika, ku njëra prej tyre u ndalon futbollistëve të takohen me të dashurat, të fejuarat apo bashkëshortet gjatë ditëve kur janë programuar stërvitje intensive.

Me pak fjalë, më pak seks për futbollistet, të cilët energjitë e tyre duhet t’i shpenzojnë në fushën e blertë për t’u përgatitur dhe për të dhënë maksimumin e tyre në ndeshjet zyrtare. / abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono