“Jemi partnerë në krim”, Viky Varga dhe Graziano Pelle po zbaviten në izolim

21:15 | 25/03/202021:150

Bukuroshja hungareze, Viktoria Varga, vazhdon të jetë shumë aktive në Instagram. Partnerja e sulmuesit italian, Graziano Pelle, ka publikuar së fundmi një video të saj dhe të partnerit, duke bërë kërcimin e famshëm që po bëhet viral në Tik Tok.

Me streçe të shkurtra dhe të ngushta, Viky i lë shumë pak vend imagjinatës, ndërsa Pelle duket se po i shijon më së shumti ditët e izolimit. Dyshja simpatike janë rikthyer në Itali, pasi nuk preferonin të rrezikonin duke qëndruar në Kinë, aty ku Pelle aktivizohet me Shandong Luneng.

Në videon e publikuar, Viktoria Varga shkroi: “Partnerë në krim”, referuar filmit të famshëm amerikan me të njëjtin titull, publikuar në vitin 1937. Viktoria dhe Pelle duken në formë të shkëlqyer dhe në Instagramin ku ndiqet nga më shumë se 450 mijë fansa, bukuroshja hungareze nuk ngurron asnjëherë të na mbajë të informuar me foto dhe video nga më të ndryshmet./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

Partners in crime & quarantine💞 #couplegoals TikTok: Vikyvarga95 #ohnananachallenge Who are you in quarantine with ?

A post shared by VIKTORIA VARGA (@vikyvarga) on


Për t’u bërë pjesë e grupit klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI ABC NEWS ALBANIA: https://www.facebook.com/groups/AbcNewsAlbaniaGroup

Të lidhura

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono