VIDEO/ Indentik si Neymar, shikoni sa i ngjan ky njeri brazilanit

schedule11:18 - 2 Dhjetor, 2022

schedule 11:18 - 2 Dhjetor, 2022

Sosia doney është një personazh i njohur i rrjeteve sociale për shkak të ngjashmërisë “së frikshme” me Neymar-in.

Ai ecën rrugëve dhe njerëzit e ndalojnë për foto.

Siç e shihni, ata duken pothuajse identikë.

Në shumë raste, tifozët e kanë ngatërruar në stadium me Neymar-in e vërtetë dhe janë dyndur drejt tij për foto.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by sosiadoney (@sosiadoney)

Videot virale: Ky njeri ngjan aq shumë me Neymar-in sa po i bën

Videot virale: Ky njeri ngjan aq shumë me Neymar-in sa po i bën

Videot virale: Ky njeri ngjan aq shumë me Neymar-in sa po i bën

@sosianey#neymar #qatar2022 #copadomundo #brasil #foryou

♬ Pagodão do Birimbola (Tchubirabirom) – Os Quebradeiras & Machadez & Mousik