Ide si të kombinoni me stil jelekët, me veshjen tuaj!

schedule22:03 - 13 Janar, 2021

schedule 22:03 - 13 Janar, 2021

Për të gjithë ata që e ndjekin modën, e dinë shumë mirë që jelekët janë trendi i 2020-2021. Ajo janë kthyer në një veshje të preferuar për vajzat gjatë sezonit të dimrit dhe realisht duken shumë bukur, kur gjen mënyrë e duhur të kombinimit.

Jelekët janë një rikthim mode, dhe dizajnerët vetëm sa i dhanë një pamje më moderne dhe me stil. Më poshtë ne ju kemi sjellë disa ide me foto, sesi mund t’i kombinoni jelekët, duke u dukur këndshëm./e.b-abcnews.al