I pëlqejnë dhe vajzat e famshme, këto modele flokësh janë perfekte për vapën

schedule21:03 - 1 Korrik, 2022

schedule 21:03 - 1 Korrik, 2022

Vera ka ardhur dhe temperaturat vazhdojnë të rriten. Shumë vajza nuk dinë se si t’i stilojnë flokët në mënyrë që të duken bukur por në të njëjtën kohë të shmangin vapën e madhe. Por, vajzat e modës ofrojnë shumë zgjidhje që do t’ju ndihmojnë.

Gjëja më e mirë është se këto modele flokësh që pëlqejnë dhe yjet e mëdha bëhen shumë kollaj. Të gjitha llojet e gërshetat dhe topuzët janë zgjedhje perfekte, pasi janë të sofistikuara dhe të freskëta në të njëjtën kohë, ndërsa përshtaten me çdo lloj fytyre.

Mos harroni aksesorët pasi kanë aftësinë që të ndryshojnë të gjithë pamjen tuaj në pak sekonda. Zgjidhni karficat bobby, kapëse flokësh, fjongo dhe çfarëdo tjetër që ju pëlqen. Frymëzohuni nga modelet e flokëve më poshtë që janë perfekte për ditët e nxehta.

/abcnews.al