I ka bindur plotësisht, Napoli takim për kontratën e shqiptarit

schedule12:55 - 24 Shtator, 2022

schedule 12:55 - 24 Shtator, 2022

Amir Rrahmani është kthyer në një lojtar të rëndësishëm te Napoli. I blerë nga Verona për 14 milionë euro, qendërmbrojtësi vuajti sezonin e parë.

Me emërimin e Spallettit kapitenit i Kosovës u kthye në një titullar fiks dhe tani te Napoli kanë nisur të lëvizin.

Gazzetta dello Sport shkruan se drejtuesit e Napolit do të ulen të flasin me Adrian Aliajn, menaxherin e Rrahmanit, për të rinovuar kontratën. / abcnews.al