Gruaja në Kurbin i jep fund jetës me armë gjahu

schedule23:18 - 26 Janar, 2021

schedule 23:18 - 26 Janar, 2021

Një 59-vjeçare i dha fund jetës mbrëmjen e sotme në Mamurras.

Policia njofton se rreth orës 22:20 në banesën e saj gruaja me inicialet A. Sh. u vetëvrarë me armë gjahu.

Policia thekson se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të shkakut dhe rrethanave të ngjarjes, ndërsa pritet marrja në pyetje e familjarëve./ db/Abcnews.al