Gruaja gjen në çantë pas 1 muaji një biletë lotarie, kupton që kishte fituar 50,000 dollarë

schedule11:36 - 25 Shtator, 2022

schedule 11:36 - 25 Shtator, 2022

Një grua nga Misuri tha se ishte e tronditur kur ka zbuluar se një biletë lotarie që ajo kishte harruar në muaj më parë ishte shpallur fituese.

Gruaja tha se vetëm kur ajo vizitoi një dyqan për të kontrolluar një biletë tjetër, ajo gjeti copën e harruar të biletës në çantën e saj dhe vendosi ta skanojë atë.

Bileta, e cila kishte kaluar më shumë se një muaj në çantën e saj, doli të ishte një fituese prej 50,000 dollarësh.

“Jam shumë mirënjohëse dhe e lumtur”, tha fituesja.

Ajo u shpreh se një pjesë e parave do të shkojnë për shlyerjen e kredive të saj studentore.

“Është një dhuratë e mirë për mua”, theksoi gruaja./abcnews.al