Goditi me thikë në banesë vëllain e kunatën, arrestohet

schedule09:58 - 11 Nëntor, 2017

schedule 09:58 - 11 Nëntor, 2017

Policia e Elbasanit arrestoi 35 vjeçarin Altin Illiu, pasi plagosi me thikë vëllain dhe kunatën e tij. ngjarja ndodhi në Lagjen “Brigada 17 Sulmuese” në Elbasan dhe nga të dhënat e policisë mësohet se pas një konflikti të momentit me familjarët ne banese Illiu  ka goditur me thikë vëllain 43 vjeç dhe kunatën e tij 39 vjeçe. Policia njoftoi se dy të plagosurit ndodhen jashtë rrezikut për jetën. Grupi hetimor gjatë kontrollit të banesës i ka gjetur dhe sekuestruar në cilësinë e provës materilale thikën me të cilën  Altin Illiu goditi vëllain dhe kunatën e tij./abcnews.al