Gjuzi: Rama ju vjedh xhepat bashkë me LB se kanë dashuri jotranzitore

schedule12:19 - 15 Shkurt, 2021

schedule 12:19 - 15 Shkurt, 2021

Deputeti Kujtim Gjuzi është shprehur i revoltuar në Kuvend për shkak të mungesës së kryeministrit Edi Rama.

Gjuzi tha se Rama nuk vjen në interpelancë dhe vjedh xhepat e shqiptarëve.

“Edi Rama nuk vjen në interpelancë. Rama ju vjedh xhepat bashkë me LB sepse kanë atë që quhet dashuri jo më tashmë tranzitore. Këta janë hajdutët që vjedhin prej 77 vitesh”, tha Gjuzi./mv.abcnews.al