Gjiko dhe Elita po presin binjakë? Zbulohet si qendron e vërteta

schedule10:20 - 20 Shtator, 2020

schedule 10:20 - 20 Shtator, 2020

Çifti shumë i dashur për publikun, Elita dhe Gjiko do të bëhen së shpejti prindër për herë të dytë.

Disa ditë më parë “Prive” publikoi një foto ku Elita shihej me barkun e rrumbullakosur, ndërkohë që vetë moderatorja është munduar ta fshehë shtatzëninë duke veshur rroba të gjera.

Së fundmi, u përfol se Gjiko dhe Elita po presin binjakë, por ky lajm është i pavërtetë. “Prive” bën të ditur se çifti do bëhen prindër të një bebushi të vetëm.

Ndwrkohw, lajmin e shtatzënisë së bashku me gjininë Gjiko dhe Elita do e ndajnë në një festë që pritet ta organizojnë së shpejti. l.k/abcnews.al