Gara bëhet e ashpër, 6 konkurrentë sfidojnë njëri-tjetrin për të arritur në finale

schedule21:29 - 20 Maj, 2022

schedule 21:29 - 20 Maj, 2022

Sonte në ekranin e Abc transmetohet gjysmëfinalja e Style Star 2. Tashmë gara dhe konkurrenca është bërë shumë e fortë. Nga 6 gjysmë finalistë vetëm 5 do kenë shansin të kalojnë në finale.  Sonte tematika është mbi festivalet e modës dhe të gjithë konkurrentët janë veshur mjaft bukur.

Ju ftojmë të shikoni veshjet e secilit.

/abcnews.al