Futboll edhe në Kategorinë e Parë, zhvillohen katër ndeshje sot

schedule09:59 - 17 Shtator, 2022

schedule 09:59 - 17 Shtator, 2022

Kategoria e Parë rikthehet sot me katër duele, për llogari të javës së tretë. Të gjitha ndeshjet luhen prej orës 15:00.

Lushnja-Besëlidhja është një nga ndeshjet interesante të ditës, ndërkohë që luajnë edhe Korabi e Flamurtari.

Dibranët presin Luzin dhe në shtëpi synojnë vetëm tre pikët. Vlonjatët luajnë në Cërrik kundër Turbinës.

Një tjetër takim i fortë është edhe ai që do të zhvillohet në Pukë, mes Tërbunit vendas dhe Tomorit të Beratit. /abcnews.al