Fulham mendon për Balotellin në rast të ngjitjes në Premier League

schedule08:30 - 1 Mars, 2022

schedule 08:30 - 1 Mars, 2022

Mario Balotelli është duke u përpjekur për të disatën herë të rikthehet në formën e tij më të mirë.

Në Turqi, te Adana Demirspor sulmuesi italian ka gjetur motivimin e tij dhe tani, sipas Daily Star, ai është në fokusin e Fulham, që sezonin e ardhshëm do të luajë në Premier League duke mbajtur kreun në Championship me 70 pikë.

Murat Sancak, presidenti i klubit turk, e vlerëson ish-lojtarin e Milanit dhe Interit rreth 10 milionë euro. /abcnews.al/