FOTOLAJM/ Rama shfaqet me maskë të re, por mesazhin nuk ndryshon

schedule18:56 - 21 Tetor, 2020

schedule 18:56 - 21 Tetor, 2020

Kreu i qeverisë Edi Rama ka ndryshuar maskën por jo mesazhin e saj. Ditën e sotme ai është shfaqur me një maskë ngjyrë lejla, me një yll dhe mbishkrimin PS (Partia Socialiste).

Më herët kreu i qeverisë u shfaq në publik me maskën e zezë me trëndafil, e cila sipas tij simbolizonte partinë e tij dhe zgjedhjet e 25 prillit./mv. abcnews.al