FOTO/ Sa ngjajnë, Alessandra Ambrosio si rrallëherë pozon me të bijën

schedule19:55 - 6 Janar, 2022

schedule 19:55 - 6 Janar, 2022

Modelja e njohur, Alessandra Ambrosio dhe vajza e saj 13-vjeçare Anja kanë pozuar së bashku me bikini, teksa kalonin pushimet në Ilha Da Magia, Brazil.

“Sirena ime e vogël”, ka shkruar supermodelja 40-vjeçare krahas fotos.

Ajo që u ra në sy të gjithëve ishte ngjashmëria e madhe e Ambrosio-s me të bijën

“Uau, jeni motra?”, ka shkruar një ndjekës.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio)

Vajza e modeles nuk është e panjohur në fushën e modelingut; në nëntor 2020, ajo pozoi me mamanë e saj në një fushatë për linjën Gal Floripa./abcnews.al