FOTO/ Reperi i njohur shqiptar zyrtarizon lidhjen e dashurisë, prezanton për herë të parë partneren

schedule19:55 - 2 Mars, 2021

schedule 19:55 - 2 Mars, 2021

Buta është një nga reperët më të talentuar shqiptar. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku ndan detaje nga jeta profesionale dhe jo vetëm.

Përsa i përket jetës personale, ai ka tentuar që ta mbajë sa më të fshehtë, mirëpo sot ka prezantuar për herë të parë të dashurën e tij.

Buta ka postuar në rrjetin e tij social Instagram foto të ndryshme me partneren, ku duken mjaft të lumtur së bashku.

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Buta (@bashbuta)

Vihet re se e dashura e reperit nuk është pjesë e skenës dhe ekranit shqiptar, ndërkohë emri i vajzës akoma nuk është bërë i ditur./abcnews.al