FOTO/Noizy i bën vetes dhuratën luksoze, blen super makinën

schedule22:55 - 21 Nëntor, 2021

schedule 22:55 - 21 Nëntor, 2021

Noizy është një ndër reperët më të preferuar nga publiku. Kjo ka bërë që ai të jetë edhe shumë i kërkuar në koncerte, duke gjeneruar sa më shumë të ardhura.

Reperi pa frikë klasifikohet te treshja e reperëve më të paguar në trojet shqiptare dhe si pasojë bën edhe një jetë super luksoze.

Së fundmi, Noizy i ka bërë vetes dhuratë një super makinë të tipit ‘Lamborghini’, e cila kap vlerën e afro 300 mijë eurove.

Këtë e ka bërë të ditur me në një postim të shpërndarë me ndjekësit në Instagram.

“Emri i saj është Alfa”, ka shkruar ai krahas postimit./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by No1zY OTR (@noizy)