FOTO/ Nike me dizajn fantastik, fanella e re e Barcelonës është “perlë”

schedule18:39 - 14 Korrik, 2020

schedule 18:39 - 14 Korrik, 2020

Kompani Nike ka bërë një dizajn fantastik me fanellën e re të Barcelonës. Ky dizajn i Nike, është frymëzuar nga sezoni 2011-12 i Barcelonës, sezon ku katalanasit fituan La Ligan dhe Champions League.

Fanella e re e Barcelonës mund të blihet vetëm në dy pika: Në “BarcaStore) pranë stadiumit Camp Nou dhe online në uebsajtin e klubit.

Kompania sportive Nike po dominon tregun e futbollit dhe dizajnuesit e fanellave të klubeve të ndryshme, por bëjnë punë të shkëlqyera. Edhe fanellat e reja të Barcelonës, janë pritur shumë mirë nga fansat./abcnews.al