FOTO/ Nënë për herë të dytë, Almeda Abazi tregon sa shumë e ka ndryshuar shtatzënia

schedule19:07 - 5 Mars, 2021

schedule 19:07 - 5 Mars, 2021

Almeda Abazi dhe bashkëshorti i saj, Tolgahan Sayisman do të bëhet prindër për herë të dytë. Bukuroshja pritet të sjellë në jetë një vajzë dhe gjininë e zbuloi përmes një kutie me rrobat foshnjeje të kuqe.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Së fundmi, Almeda ka postuar një foto në Instagram, ku po shijon diellin së bashku me bebushen në barkun e saj.

Ndërkohë, ajo ka treguar se të bijën do ta quajnë Alina, pasi emrin e kanë zgjedhur prej disa kohësh./abcnews.al