FOTO/ Ndryshimi i “look”-ut të Pedrit që ka ngjallur debat në rrjete

schedule22:45 - 30 Shtator, 2022

schedule 22:45 - 30 Shtator, 2022

Robert Lewandwoski dhe Pedri shfaqen në një nga imazhet stërvitore të publikuara nga Barcelona, ​​ky i fundit i cili ka tërhequr vëmendjen në rrjetet sociale për “look”-un e tij të ri.

Lojtari i ri i Barçës ka vendosur të rrisë mjekrën, një imazh më pak rinor që ka ngjallur debat në Twitter, ku përdorues të shumtë e kanë komentuar. /G.D abcnews.al/

Image

Imagen

Imagen