Foto/ Kush është i riu i ekzekutuar për hakmarrje në Tiranë

schedule21:12 - 10 Prill, 2018

schedule 21:12 - 10 Prill, 2018

Një person është vrarë me armë zjarri mbrëmjen e sotme në zonën e Kinostudios në Tiranë.

Ngjarja ndodhi pak minuta më parë, në rrethana ende të paqarta.

Viktima është një 28-vjeçar i identifikuar si Mario Majollari, ndërsa autorët e kësaj ngjarjeje nuk dihen ende.

Forca të shumta policia kanë rrethuar zonën, me qëllim identifikimin dhe kapjen e autorit/ve./tvklan.al