FOTO/ Këtë detaj Grida Duma nuk e ndryshon asnjëherë

schedule16:45 - 2 Nëntor, 2019

schedule 16:45 - 2 Nëntor, 2019

Ish-deputetja e Partisë Demokratike Grida Duma është padyshim një nga politikanët shqiptare më të komentuara.

Kjo shpeshherë pasi ajo kujdeset dhe kurohet në cdo detaj dhe veshjet e saj shpeshherë janë konsideruar të shtrenjta dhe luksoze.

Por nëse do të shohim me kujdes veshjet e Grida Dumës do të vëmë re se një detaj, ajo nuk e ndryshon kurrë.

Duma mban gjithnjë rrip në mes të veshjeve të saj.

Për me tepër ju mund të ndiqni galerinë me fotografitë e ish-deputetes. /albeu.com