FOTO/Bëhet nostalgjike për martesën, Ajola Xoxa kujton një moment të veçantë të 6 viteve më parë

schedule11:05 - 18 Shtator, 2020

schedule 11:05 - 18 Shtator, 2020

Bashkëshortja e kryetarit të bashkisë, Erion Veliaj, Ajola Xoxa është bërë nostalgjike.

Ajo është kthyer pas në kohë dhe me postimin e fundit ka kujtuar ditën kur kurorëzoi dashurinë në martesë.

Ajola ka publikuar në Instastory një foto ku shihet e veshur me fustanin e bardhë, flokët e drejtë dhe buqetën me lule në duar përballë pasqyrës.

Ndonëse kanë kaluar 6 vite që prej atëherë, me siguri Xoxa përjeton të njëjtat emocione.

Kujtojmë që tashmë ajo dhe Veliaj janë prindër të një djali të vogël, të cilin e kanë pagëzuar me emrin e veçantë Kajan. l.k/abcnews.al