FOTO/Ardit Gjebrea prezanton për herë të parë anëtarin më të ri të familjes: Është një dashuri

schedule08:58 - 6 Nëntor, 2022

schedule 08:58 - 6 Nëntor, 2022

Producenti shumë i dashur nga publiku, Ardit Gjebrea ka prezanuar anëtarin më të ri të familjes. Ai ka postuar dy foto në Instagram, duke treguar se bëhet fjalë për një qen.

Arditi ka zbuluar se aktualisht ai jeton me djalin e tij dhe sa herë e sheh në ekran reagon.

“Ju prezantoj me @noblelabrador anëtarin më të ri të familjes që jeton me @jongjebrea_

Është një dashuri dhe unë mezi pres ta përqafoj.

Di vetëm të them që të dielave ai reagon kur dëgjon zërin tim në ekran dhe pse ende nuk jemi takuar ❤️”, ka shkruar Gjebrea krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ardit gjebrea (@arditgjebrea)

Kujtojmë që djali i Arditit, Joni jeton prej disa vitesh në SHBA, ku dhe ka zhvilluar biznesin e tij./abcnews.al