FOTO/Arbana Osmani ndan disa çaste nga mëmësia, një ndër to teksa i jep gji të bijës

schedule18:00 - 15 Shtator, 2022

schedule 18:00 - 15 Shtator, 2022

Më 1 shtator, moderatorja shumë e dashur nga publiku, Arbana Osmani u bë nënë  për herë të tretë. Ajo solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin Zoi.

Nga ai moment, Arbana ka qenë herë pas here aktive në rrjetet sociale. Pak minuta më parë, ajo ka ndarë në Instagram disa foto nga jeta e saj kohët e fundit. Në një prej imazheve, moderatorja shfaqet duke i dhënë në gji të bijës, në një tjetër duke berë shopping, ndërsa në të tjerat shfaqen edhe dy djemtë e saj, Joni dhe Dielli.

“Jeta në kohët e fundit”, ka shkruar Arbana krahas imazheve të ëmbla.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

Kujtojmë që së fundmi në rrjet po përflitet se Osmani do të jetë moderatore e Festivalit të Radio Televizionit Shqiptar, por akoma nuk është konfirmuar lajmi./abcnews.al