Formacionet zyrtare Fulham-Liverpool, Nunez e nis nga stoli

schedule12:45 - 6 Gusht, 2022

schedule 12:45 - 6 Gusht, 2022

Pas pak, në orën 13:30, në stadiumin Craven Cottage do të ndeshet Fulham-Liverpool, sfidë e vleshme për raundin e parë të Premier League.

Klopp ia ka besuar qendrën e sulmit brazilianit Firmino, ndërsa Nunez e ka lënë në stol. Firmino do të mbështetet nga Salah dhe Diaz në krahët e repartit ofensiv./ h.ll/abcnews.al

Formacionet zyrtare: