“Florjan Binaj ka infektuar Përmetin” aktori: Lojë e shpifur, do përballemi në gjykatë

schedule14:49 - 20 Qershor, 2020

schedule 14:49 - 20 Qershor, 2020

Dy ditë më parë në media qarkulloi lajmi se aktori i njohur i portokallisë, Flor Binaj është i infektuar nga koronavirusi.

Pas publikimit të këtij lajmi aktori bëri një reagim përmes rrjeteve sociale duke u shprehur se testi i ka rezultuar pozitiv, por nuk ka shfaqur asnjë shenjë apo simptomë.

Ndërkohë ditën e sotme, aktori ka reaguar për lajmet e publikuara në media, për lajmin e infektimit të tij.

Nisur nga lajmi se Binaj ka qenë në Përmet dhe ka takuar një person në një party, aktori kundërshton që të  ketë qenë  në Përmet paranjë jave, por ai thekson se atje ka shkuar më datë 7  qershor.

Aktori shkruan se nuk ka qenë në asnjë party, dhe s’ka takuar asnjë person që nuk njeh./abcnews.al