Florian Marku do të bëhet baba për herë të dytë, zbulon gjininë e fëmijës në ditën e shënuar

schedule09:36 - 28 Nëntor, 2022

schedule 09:36 - 28 Nëntor, 2022

Boksieri i njohur, Florian Marku, do të bëhet baba për herë të dytë. Lajmin e ëmbël e ka bërë të ditur vetë ai, duke publikuar disa foto në rrjetet, ku shfaqet me bashkëshorten dhe të birin, të cilët të dy festojnë ditëlindjen.

“Në datëlindjen e saj, bashkëshortja lindi djalin tonë. Kjo datë është e bekuar për ne. Urime vitin e parë të lindjes zemra e babit. Bashkë me mamin të dyve ju uroj shëndet dhe lumturi. Për të gjithë jetën, ju dua pafund”, ka shkruar Marku krahas fotove.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Florian Marku (@florianmarku)

Më tej, ai ka ndarë një video, në të cilën zbulojnë edhe gjininë e bebit, që pritet të vijë në jetë.

“Kush ka vajza botën ka. Presim vajze”, ka shtuar boksieri./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Florian Marku (@florianmarku)