Filmi i parë homoseksual dedikuar festës së Krishtlindjeve

schedule10:03 - 2 Dhjetor, 2021

schedule 10:03 - 2 Dhjetor, 2021

“Single All The Way”, është komedia e parë homoseksuale dedikuar Krishtlindjeve, i shkruar nga Chad Hodge.

Ky film mund të shikohet nga të gjitha moshat dhe dallon për mënyrën se si personazhet kryesore mund të jenë homoseksual por nuk paraqet ndonjë problem. Në plan, kjo është një komedi romantike por që personazhet kryesor janë homoseksual dhe ata marrin mbështetje të plotë nga familjarët dhe miqtë e tyre.

“Single All The Way” është një film fantastik dhe Netflix e sugjeron për të gjithë./abcnews.al