Fero publikon foton më të ëmbël me vajzën e porsalindur

schedule20:12 - 30 Prill, 2021

schedule 20:12 - 30 Prill, 2021

Fero dhe Arbenita Ismajli u bënë prindër për herë të parë në 24 prill. Modelja solli në jetë një vogëlushe të cilën çifti e pagëzoi me emrin Nina.

Para disa ditësh, Fero publikoi në InstaStory një foto të vogëlushes së tij, teksa shkroi krahas saj “Elhamdulilah” dhe fytyrën ja kishte mbuluar.

Edhe ditën e sotme ai ka bërë të njëjtën gjë, teksa ka publikuar një foto shumë të ëmbël me të voglën. Fero shihet duke e mbajtur vajzën në krahë dhe fytyrën ja ka mbuluar me një zemër të kuqe dhe Ninës mund t’i dallohen vetëm flokët e zinj e hunda e vogël. Ndërsa babi Fero e sheh me sytë plot dashuri./abcnews.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FERO (@ferofera)