Emisioni “Pressing”, 26 shtator 2019

schedule12:31 - 27 Shtator, 2019

schedule 12:31 - 27 Shtator, 2019

Të ftuar në studio ishin: Florian Riza, përgjegjës i futbollit të femrave pranë FSHF-së; Nevil Dede, ish-futbollist; Ylli Shehu, ish-sulmuesi i Partizanit; Igli Allmuça, ish-futbollist; Rrahman Hallaçi, futbollist dhe Naim Dani./abcnews.al