Elita dhe Gjiko më të dashuruar se kurrë, ndajnë momentet romantike nga pushimet

schedule17:14 - 14 Shtator, 2021

schedule 17:14 - 14 Shtator, 2021

Çifti shumë i dashur nga publiku, Elita Rudi dhe Gjiko kanë nisur së fundmi pushimet familjare. Ata janë shoqëruar edhe nga një tjetër çift i suksseshëm si është këngëtari Ermal Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Ariana.

Ata janë miq prej shumë vitesh dhe kanë vendosur që këto pushime t’i kalojnë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Ka qenë Elita që ka publikuar disa fotografi në Instagram, ku duket më në formë se kurrë e veshur me bikini.

Ndërsa në një foto tjetër ajo shfaqet e ulur në prehrin e Gjikos ku shfaqet se është shumë e lumtur.

Padyshim që momentet më të komentuara nga fansat kanë qenë ato të Botës së vogël me të vëllain Zërin./abcnews.al