Elita dhe Gjiko i bëjnë pritjen më të ëmbël Botës, dalin fotot nga festa speciale në shtëpi

schedule16:02 - 5 Mars, 2021

schedule 16:02 - 5 Mars, 2021

Dy ditë më parë, çifti i njohur Elita Rudi dhe Gjiko u bënë prindër për herë të dytë. Moderatorja solli në jetë një vajzë, të cilën e pagëzuan me emrin shqiptar Bota.

Dyshja kanë publikuar disa imazhe shumë të ëmbla nga materniteti i Spitalit Amerikan të Prishtinës, në të cilat shihen duke pozuar për herë të parë me më të voglën e familjes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)

Menjëherë pas lindjes, çifti i hapën Botës edhe një adresë në Instagram, njësoj si babi Gjiko por me një ndryshim të vogël “botatheflygirl”.

LEXO EDHE: Vetëm një ditë pas lindjes, Elita dhe Gjiko i hapin vajzës Instagram

Ndërsa sot, vogëlushja ka shkuar në shtëpi dhe familja është kujdesur për ta pritur sa më mirë. Ata kanë përgatitur një festë mirëseardhje me tortë, tullumbace dhe një dekor shumë të veçantë. Gjithçka ngjan me një përrallë të bukur.l.k/abcnews.al

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi)