E zuri korrenti në tarracën e shtëpisë në Tiranë, 55-vjeçari përfundon në spital

schedule20:51 - 18 Maj, 2022

schedule 20:51 - 18 Maj, 2022

Një 55-vjeçar ka përfunduar me plagë në spital pasi ka rënë në kontakt me rrymën elektrike në tarracën e banesës së tij.

Policia njofton se ngjatja ka ndodhur në rrugën “5 Maji” në Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 18.05.2022, në rrugën “5 Maji”, shtetasi N. B., 55 vjeç, në tarracën e banesës së tij, ka rënë në kontakt me rrymën elektrike.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al/