VIDEO/ Merr flakë në ecje, shkrumbohet makina në kryeqytet

schedule09:24 - 19 Mars, 2021

schedule 09:24 - 19 Mars, 2021

Një makinë ka marrë flakë në ecje në kryeqytet. Gazetarja Xhensila Kodra raporton për ABC ngjarja dyshohet të jetë aksidentale.

Nga video e siguruar nga vendngjarja duket se makina është shkrumbuar si pasojë e flakëve.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj ngjarje dhe as nëse ka apo jo persona të dëmtuar. Ndërkohë nga ana e policisë së shtetit nuk ka ende një njoftim mbi ngjarjen./mv.abcnews.al