Humbi kontrollin dhe ra në liqen, nxirret trupi i pajetë i shoferit të kamionit

schedule22:21 - 29 Qershor, 2020

schedule 22:21 - 29 Qershor, 2020

Pas disa orësh kërkime, polumbarët kanë nxjerrë nga uji trupin e shoferit 37 vjeçar në Kukës.

Policia bën me dije se në orët e mbrëmjes është bërë i mundur nxjerrja e trupit të pajetë të shtetasi F.Ll., i cili duke drejtuar mjetin tip kamion,  doli nga rruga dhe ra në liqen.

LEXO EDHE: Kamioni bie në liqen, polumbarët në kërkim të trupit të 37 vjeçarit në Kukës

Kukës

Polumbarët e Reneas pas disa orësh kërkime gjejnë dhe njerrin trupin e pajetë të shtetasi F.Ll., i cili duke drejtuar mjetin tip kamion,  doli nga rruga dhe ra në liqen.