Aksident me motor në Himarë, vdes drejtuesi 40-vjeçar

schedule08:25 - 8 Shtator, 2022

schedule 08:25 - 8 Shtator, 2022

Himarë – Në rrugën rurale të fshatit Tërbaç, gjatë natës, shtetasi L. H., 40 vjeç,  duke drejtuar një motomjet ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motomjetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

/abcnews.al/