Durrës, rrihet mjeku i urgjencës së spitalit

schedule15:34 - 2 Maj, 2018

schedule 15:34 - 2 Maj, 2018

Një 29-vjeçar u arrestua nga Policia e Durrësit sepse goditi një mjek gjatë shërbimit të tij në urgjencën e spitalit. Sipas njoftimit për shtyp, 29-vjeçari K. Xhani ka qëlluar  me grushte në ambientet e brendshme të spitalit, mjekun Arjan Tivari, 63-vjeç. Ai ka pretenduar se mjeku nuk i është përgjigjur në kohë njeriut të tij të sëmurë. Por pavarësisht nga sulmi, mjeku vazhdon detyrën dhe nuk ka pësuar dëme./abcnews.al