“Do më mbetet vajza pa martuar”, Mjekja e njohur: Po heq nga “facebook’ fotot ku kam dalë me rroba banje

schedule18:10 - 29 Maj, 2020

schedule 18:10 - 29 Maj, 2020

Mjekja dhe Gjinekologja njëkohësisht edhe vajza e ish-deputetit socialist Namik Dokle, Anika Dokle përmes një statusi në facebook ka reaguar në lidhje me deklaratën e Velit ditën e sotme në Komisionin e Sigurisë ku tha se djali i dhunuar vjen nga një familje jo e rregullt duke e ilustriuar me një video të shkëputur nga jeta e saj private.

“Nga çfarë familje vjen ky fëmija…”

Po heq nga FB fotot ku kam dalë me rroba banjo(pa to ka kush del), duke tymosur ndonjë cigare, e “dehur” pas ndonjë gëzimi familjar dhe shoqëror, po heq fotot e zborit me pushkën model 52 në krah, se jo për gjë, por do më mbetet dhe vajza pa martuar.

Ma va….!!!! ”, shkruan Dokle./abcnews.al