“Ditëlindja ime do jetë tek dera e spitalit”, Rudina bën dedikimin prekës për të atin

schedule11:45 - 4 Korrik, 2020

schedule 11:45 - 4 Korrik, 2020

Rudina Dembacaj është një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Ditën e sotme, aktorja dhe moderatorja feston ditëlindjen, por mesa duket ajo nuk do ta festojë këtë ditë të veçantrë, për shkak se i ati i saj, ndodhet në një moment kritik për jetën.

Përmes një postimi në Instagram, Rudina ka treguar se ditëlindjen e saj do e kalojë tek dera e spitalit, ku ndodhet i shtuar edhe babai i saj duke i thënë se e do shumë.

 

View this post on Instagram

 

Ditelindja ime sot,do jete tek dera e spitalit,duke te te thene “Te dua Ba” je i vetmi njeri qe kam adhuruar gjithmone! Te dua shume!❤️

A post shared by Rudinadembacaj (@rudinadembacaj) on

“Ditëlindja ime sot, do të jetë tek dera e spitalit, duke të të thënë “Të dua Ba”, je i vetmi njeri që kam adhuruar gjithmonë! Të dua shumë!”, shkruan Rudina krahas fotove që ka publikuar. /abcnews.al