Disa modele fundesh për tu veshur këtë vjeshtë

schedule16:04 - 15 Shtator, 2021

schedule 16:04 - 15 Shtator, 2021

Ne të gjithë e dimë se periudha e tranzicionit në veshje nuk është më e mira. Sepse nuk ka asgjë më të bezdisshme se moti i ndryshimit të vjeshtës. Fillon në shtator dhe mund të zgjasë deri në mes të tetorit. Nga njëra anë është nxehtë nga ana tjetër në mbrëmje temperaturat bien ndjeshëm.

Fundet në këtë gjatësi dëshmojnë se janë shpëtimtar. Për shembull, kur temperatura jashtë kujton akoma verën, fundet kanë nevojë vetëm për një bluzë të thjeshtë dhe një palë atlete. Kur temperatura bie gradualisht, mund të vishni një xhaketë (sepse nuk ka kombinim më të mirë stilistik) dhe një palë çizme të trasha.

Fundi i zi i rrëshqitshëm mbetet në pjesët klasike të preferuara, ne vazhdojmë me funde në lulet e vjeshtës dhe natyrisht mos harroni fundet që nxjerrin një elegancë të përjetshme.

Fundet janë pjesa kryesore e vjeshtës. 9 modele për të zgjedhur:

/abcnews.al