Disa mënyra si ta kombinoni ngjyrën e zezë këtë sezon

schedule15:02 - 27 Tetor, 2021

schedule 15:02 - 27 Tetor, 2021

E zeza është një nga ngjyrat më klasike që nuk do të dalë kurrë nga moda. Një opsion i përjetshëm pavarësisht kohës. Kombinimi total i zi ka qenë gjithmonë një alternativë stilistike. Këtë vit, më shumë se kurrë, blogeret po eksperimentojnë me teksturat dhe linjat.

Mini fundet, xhaketat të kombinuata me aksesorë të tjerë në të zezë janë një pjesë kyçe që mund të përshtaten me çdo stil. Nëse dëshironi t’i jepni një kthesë ngjyrash pamjes totale të zezë, mund të shtoni një detaj jeshil ose argjend për më shumë gjallëri.