Disa mënyra për të veshur pantallonat tuaja prej lëkure

schedule20:06 - 13 Maj, 2022

schedule 20:06 - 13 Maj, 2022

Pantallonat prej lëkure janë një nga pjesët “must have” të sezonit dhe sigurisht ka shumë mundësi që edhe ju të dëshironi t’i vishni! Jemi këtu për t’ju dhënë disa ide stilimi, të marra nga blogeret më të mëdha të modës në Instagram, për t’ju frymëzuar dhe për të kombinuar edhe pantallonat tuaja prej lëkure.

/abcnews.al