Detajet rreth turit dhe performancave në Eurovizion

schedule11:28 - 1 Maj, 2018

schedule 11:28 - 1 Maj, 2018

Eugen Bushpepa përfaqëson Shqipërinë në Eurosong me këngën “Mall”, ndërsa Azerbajxhani prezantohet me Aisel Dilberin, e cila përmbylli turin promovues në Shqipëri. Të dy artistët rrëfejnë për ABC News emocionet e kësaj gare dhe pritshmëritë./abcnews.al