Dasma madhështore përfundon me gjak, rrihen keq tezja e dhëndrit dhe kushërira e nuses

schedule18:20 - 17 Mars, 2021

schedule 18:20 - 17 Mars, 2021

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Boston të SHBA. Një martesë përrallore përfundoi në katastrofë pasi dy shoqëruese të nuses bën sherr në mes të rrugës disa çaste pas ceremonisë.

Alyssa, 18 vjeç ëndërronte të bënte një martesë, por duket se nuk shkoi siç duhej.

Një mosmarrëveshje familjare shpërtheu jashtë ndërtesës kur Alyssa po kurorëzohej me partnerin e saj Heath.

Kushërira e Alyssa, e mërzitur me sjelljen e tezes së dhëndrit, Mellie, e cila mendonte se Alyssa ka përhapur thashetheme për nënën e Heath. Të dyja dolën jashtë dhe përfunduan duke u zënë me njëra-tjetrën deri në gjakosje nëpër trup.

Ndërkohë policia arriti në vendngjarje dhe nis hetimin pasi të sapomartuarit u larguan nga gjykata./abcnews.al