Cila është konkurentja që ngjan si sallator sipas jurisë?

schedule22:13 - 16 Prill, 2021

schedule 22:13 - 16 Prill, 2021

Tashmë e dini që juria e StyleStar përbehet nga tre persona. Niko Komani dhe Miranda Dupi, që janë të përkohshëm dhe një i ftuar special i ndyshëm çdo puntatë.

Duke veçuar Niko Komanin, komentet e tij pikante dhe pikët e ulta, që pjesën më të madhe të spektaklit nuk e kalojnë 3-shin, mund të themi se ai konsiderohet si antëtari më strikt i jurisë. Këtë natë nuk i ka kursyer komentet e tij krahasuese. Antonela, e cila kishte sjellë një veshje me tematikë “takimin e parë me vjehrrën në një restorant kinez”. Më ngjan me sallator” i ka komentuar Antonelës, Niko, duke qenë se veshja e vajzës kishte shumë ngjyrë jeshile./abcnews.al